Włoska linia pościeli hotelowej

Coccole al risveglioOferta hotelowa otulona luksusem dostępnym dla każdego. Wszystkie tkaniny są wytwarzane (barwione, drukowane) przez europejskich liderów w dziedzinie uszlachetniania i wykańczania tkanin.

Nasza wieloletnia współpraca z najbardziej cenionymi rzemieślnikami w dziedzinie tekstyliów, których liczne wysiłki w dziedzinie badań i ciągłego rozwoju pozwalają im utrzymywać pozycję i renomę pośród największych nazwisk w świecie dekoracji wnętrz, zaowocowała stworzeniem oferty najlepszych tkanin na świecie, pochodzących z zagłębia modowego w Mediolanie. W rezultacie, nasze produkty spełniają wymagania i oczekiwania profesjonalnych hotelarzy. Korzystają z nich liczne prestiżowe hotele, restauracje jak również spa cenione na całym świecie, w tym również te ze Stanów Zjednoczonych jak choćby hotel The Plaza w Nowym Yorku i wiele innych.

To właśnie z tej unikalnej wiedzy połączonej z kreatywnością i tożsamością jakości narodził się wszechświat produktów dedykowanych do specjalistów luksusu!
Serdecznie zapraszamy do współpracy!