Odzież dla pracowników hoteli

Obecnie Coraz więcej firm decyduje się na używanie odzieży firmowej.

Po pierwsze dlatego, że chcą zrobić dobre wrażenie,

po drugie dlatego, że chcą wzmocnić ducha zespołu swoich pracowników i poczucie własnej wartości.

1

KOLEKCJA PREMIUM

Wizerunek jest ważny dla każdej firmy, hotelu, banków, linii lotniczych, biur podróży

czy dostawców innych usług. Oferujemy największą w Europie kolekcję odzieży korporacyjnej. Zawiera ona kolekcję PREMIUM, MODERN, CASUAL, BASIC, SERVICE.

Kolekcja PREMIUM oferuje 18 wzorów w 8 kolorach, co pozwala na liczne różnorodne kombinacje. Wszystkie wzory uszyte są z komfortowej tkaniny TREVIRA w dwóch kierunkach rozciągliwej –BI-STRETCH, oraz w pełni nadającej się do prania.

2

MODERN, CASUAL

MODERN to linia Slim-Fit z tkaniny COOL-MAX w pełni oddychającej powodującej uczucie chłodu, regulującej temperaturę ciała i jego wilgotność.

Klasyczny garnitur nie jest to jedyny sposób aby zrobić profesjonalne wrażenie na kliencie.

Nasza linia CASUAL oferuje atrakcyjną alternatywę w postaci sportowych marynarek i spodni wykonanych z elastycznej bawełnianej gabardyny z domieszką elastanu. Spodnie uszyte są w wersji Chinos. Tkanina nadaje się w pełni do prania.

3

T-SHIRTS, KNITWEAR

W naszych dzianinach poczujesz się świetnie, są miłe dla skóry i stabilne w formie dzięki znakomitej mieszance bawełny z elastanem. Oferujemy Te-Shirts i Polo – Shirst w kilku podstawowych kolorach pasujących doskonale do wszystkich kolekcji.

4

Oferujemy również swetry kardigany i bezrękawniki ze znakomitej mieszanki dziewiczej wełny i akrylu które bardzo dobrze uzupełnią każdą kolekcję i pozwolą doskonale poczuć się waszym pracownikom.

5

KOLEKCJA GASTRO

W przemyśle usług hotelowych wszystko musi być idealne, w tym także odzież używana przez personel gastronomii .Nasza kolekcja jest nie tylko gustowna i modna ale również wygodna i spełniająca najwyższe standardy jakości. Proponujemy kolekcje CUISINE SUPREME, CUISINE PERFORMANCE, CUISINE DESIGN, CUISINE CLASSIC.

6

7

KUCHNIA

PERFORMANCE – ta kolekcja ma wszystko co współczesny kucharz potrzebuje.

8

Elastyczna i funkcjonalna tkanina T-400 COOL-STRETCH jest wyjątkowo wygodna w pracy gwarantuje pełną swobodę ruchów oraz posiada system zarządzania wilgocią i powoduje uczucie chłodu.

SUPREME to kolekcja przewyższająca nawet najwyższe wymagania. Najlepsi kucharze z przewodnika kulinarnego Michelin są pod wrażeniem kurtek i spodni wykonanych z naszej nieprzyjmującej plam mieszanki bawełny z poliestrem czy Egipskiej MAKO-SATYNY z bawełny czy wreszcie bawełny organicznej hodowanej bez jakichkolwiek chemicznych dodatków.

9

BISTRO

10

Twoi pracownicy muszą być łatwo rozpoznawalni. W naszej kolekcji fartuchów i zapasek masz wiele opcji do wyboru, proponujemy kilka fasonów i 16 kolorów. Modne i łatwe w pielęgnacji fartuchy wykonane są z wysokiej jakości wytrzymałej mieszanki bawełny z poliestrem odpornej na plamy o trwałych kolorach.

11

klasyczna kolekcja koszul i bluzek obejmuje linie NON-IRON, NON-IRON SLIMFIT, PERFORMANCE, EASY CARE.

Koszule i bluzki NON –IRON są zawsze na czasie, nie potrzebują prasowania oraz gwarantują pełną swobodę ruchów, której Twoi pracownicy potrzebują w ciągu dnia.

Szeroka gama kolorów i fasonów pozwala dopasować je do każdej kolekcji.

DODATKI

Oferujemy szeroką gamę sposobów na personalizację odzieży korporacyjnej, apaszki i szaliki w różnych kolorach oraz doskonałe skórzane paski

12

Mamy szeroką gamę dodatków: czapki, szaliki, chusteczkami i krawaty w modnych kolorach.

13

Obsługa hotelowa służby pięter

151416

ODZIEŻ KOSMETYCZNA I SPA

171819

Uprzejmie informujemy, że proponowana przez Beatexgroup odzież w całości wyprodukowana jest w Europie.